۱۴۰۱ چهارشنبه ۶ مهر
 
 
 
 
نشریه (International Journal of Health Policy and Management (IJHPM به عنوان برترین نشریه انگلیسی زبان بیست و پنجمین جشنواره رازی معرفی شد.

این نشریه بین‌المللی از سال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده‌است. انتشار اولین شماره‌ی مجله در سال ۱۳۹۲ در واقع شروع گام نهادن مجله در عرصه‌ی رقابت بین‌المللی محسوب می‌شود. حضور 25 عضو هیات تحریریه که از سرشناس‌­ترین صاحب نظران جهانی در حیطه تخصصی خود می‌باشند و مشارکت فعال این اندیشمندان در امور مجله اعم از داوری مقالات و نوشتن سرمقاله بیانگر سطح علمی بسیار بالای مجله در عرصه بین‌المللی می‌باشد.

در مدت 6 سال از تاسیس مجله، با استقبال بیش از 2000 نویسنده از 88 کشور دنیا، جذب بیش از 6۰۰۰ داور از 119 کشور دنیا، و انتشار 991 مقاله و بیش از 130 ویدئو و پادکست خلاصه مقالات در یوتیوب تاییدی دیگر بر سطح بالای کیفیت علمی این نشریه است.

IJHPM هم اکنون دارای ضریب تاثیر 4.485 بوده و در بین نشرات حوزه سیاست‌گذاری سلامت دارای رتبه 6 جهان می‌باشد. لازم به ذکر است که این نشریه در پایگاه‌های استنادی مطرح دنیا از جمله پابمد سنترال، مدلاین، وب آو ساینس و اسکوپوس نیز نمایه می‌باشد.

 

تاریخ ایجاد : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ بهمن   آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ بهمن